Homo Novus 2015

Info

Komanda

Homo Novus 2013
Gundega Laiviņa

Direktore

Kamēr neesmu zaudējusi ilūziju, ka pastāv brīva, godīga un drosmīga māksla, kas atver acis, asina prātu un iekustina sirdi, mana vieta ir šeit.

gundega@theatre.lv

Homo Novus 2013
Sandra Lapkovska

Producente, tehniskā koordinatore

Reiz Homo Novus man atvēra durvis uz pārsteigumiem pilnu pasauli un es gribu to parādīt arī citiem.

sandra@theatre.lv

Homo Novus 2013
Laura Stašāne

Producente, komunikācijas vadītāja

Ir izrādes, par kurām es tiešām varu teikt, ka tās ir pilnībā izmainījušas ja ne manu dzīvi, tad izpratni un attieksmi pret mākslu un to, ko tā spēj. Tā ir pieredze, ko es novēlētu ikvienam.

laura@theatre.lv

Homo Novus 2013
Liene Jurgelāne

Imagine 2020 producente

Es esmu par mākslu, kas parāda to, kas citkārt paliek neredzams, kas ir tieša un godīga, nav atrauta no realitātes, bet tai pat laikā atbrīvo, iedvesmo un ļauj iztēloties jaunu realitāti. Homo Novus man dod iespēju šādu mākslu satikt.

liene@kanepes.lv

Homo Novus 2013
Klinta Harju

"Noktirnes" producente

Homo Novus ir festivāls, kas spēj pārsteigt katru reizi no jauna. Un tiem, kas nebaidās, tiek dota iespēja mainīt savus ierastos skatupunktus.

klinta.harju@gmail.com

Homo Novus 2013
Madara Sokolova

Festivāla biļešu koordinatore

Varu tikai iedomāties, kādu efektu uz cilvēku atstātu tas, ja viņš noskatītos visas festivāla izrādes. Reiz tam nonācu ļoti tuvu – no sirds iesaku.

madarasokolova@gmail.com

Homo Novus 2013
Jānis Liniņš

Tehniskā komanda

Teātra festivālu dalībnieki, organizatori, skatītāji veido komūnu, kuras pamatā ir mīlestība un ticība teātrim. Latvijā viena no šādām komūnām veidojas ap Homo Novus un es gribu būt tai piederīgs.

janis@theatre.lv

Homo Novus 2013
Kārlis Lapiņš

Tehniskā komanda

Festivāla laikā Rīgā ir iespējams sajust pasaules elpu. Tas ir laiks, kad šeit ierodas aktuālākās eksperimentālā teātra kompānijas, par kurām esmu daudz dzirdējis, bet kuras nav bijis iespējams redzēt.

karlislapins@inbox.lv

Homo Novus 2013
Lauris Bimbers

Tehniskā komanda

Homo Novus jau no pirmās sadarbības reizes man kļuvis par īpašu laiku darba gaitās. Ir patiess gods līdzdarboties kvalitatīvā, izsvērtā un pasaules elpu ienesošā teātra mākslu notikumā.

lauris.bimbers@gmail.com