Homo Novus

Kalendārs

Ceturtdiena

5.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

18.00

Klapping

Ahilans Ratnamohans

Rīgas sporta laukumi

Skatīt kartē

Bezmaksas

20.00

Piecpadsmit

contact Gonzo, Tetsuja Umeda

K.K. fon Stricka villa

Skatīt kartē

Bezmaksas

22.00

Atklāšanas DJ-sets

DJ DANI داني

K.K. fon Stricka villa

Skatīt kartē

Bezmaksas

Piektdiena

6.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

18.00 un 21.00

Klapping

Ahilans Ratnamohans

Rīgas sporta laukumi

Skatīt kartē

Bezmaksas

19.00

Koka vandalis

contact Gonzo

Sporta 2 kvatāls

Skatīt kartē

19.00

Hanna

Verdensteateret

23.00

Skaņas dzimšana

Dažādi mākslinieki

Dirty Deal Teatro

Skatīt kartē

Sestdiena

7.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

14.00-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

17.00 un 20.00

Hanzas perons

Skatīt kartē

19.00

Koka vandalis

contact Gonzo

Sporta 2 kvartāls

Skatīt kartē

19.00

Hanna

Verdensteatret

Svētdiena

8.

septembris

15.00 - 20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

14.00-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

15.00 un 19.00

Hanna

Verdensteatret

17.00 un 20.00

Hanzas perons

Skatīt kartē

19.00

Koka vandalis

contact Gonzo

Sporta 2 kvartāls

Skatīt kartē

Pirmdiena

9.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

17.00-21.00

Balss

Tetsuja Umeda

Koncertzāle Tu jau zini Kur

Skatīt kartē

19.00

Hanna

Verdensteatret

19.00

Aisteres zāle H2O6

Skatīt kartē

Otrdiena

10.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

HALL07

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

17.00-21.00

Balss

Tetsuja Umeda

Koncertzāle Tu jau zini Kur

Skatīt kartē

19.00

Aisteres zāle H2O6

Skatīt kartē

Trešdiena

11.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

HALL07

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

17.00-21.00

Balss

Tetsuja Umeda

Koncertzāle Tu jau zini Kur

Skatīt kartē

19.00

Aisteres zāle H2O6

Skatīt kartē

19.00

Vieglāk par sievieti

Kristīna Normana

Ģertrūdes ielas teātri

Skatīt kartē

20.00

Darba augļi

Mīta Varlopa

Rīgas kinostudija

Skatīt kartē

Ceturtdiena

12.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

HALL07

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

19.00

Aisteres zāle H2O6

Skatīt kartē

19.00

Vieglāk par sievieti

Kristīna Normana

Ģertrūdes ielas teātris

Skatīt kartē

20.00

Darba augļi

Mīta Varlopa

Rīgas kinostudija

Skatīt kartē

Piektdiena

13.

septembris

15.00-20.00

1:1

Dažādi mākslinieki

Ēka Briana ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

Mikrokosms

Filips Kens

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00-20.00

HALL07

Dažādi mākslinieki

Ēka Briāna ielā 13

Skatīt kartē

Bezmaksas

16.30-19.00

Heterotopija Rīgā

Akira Takajama

Pils laukums 2

Skatīt kartē

19.00

Vieglāk par sievieti

Kristīna Normana

Ģertrūdes ielas teātris

Skatīt kartē