Homo Novus

Kalendārs

Ceturtdiena

6.

septembris

17.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

18.00

Pārtapšanas telpas

Elīna Lutce, Rosa Omarsdotira, Mira Kautto

Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Skatīt kartē

22.00

LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte

Skatīt kartē

Bezmaksas

Piektdiena

7.

septembris

17.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

18.00

Pārtapšanas telpas

Elīna Lutce, Rosa Omarsdotira, Mira Kautto

Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Skatīt kartē

20.00

Noktirne

Krista Burāne, Endijs Fīlds

Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka

Skatīt kartē

22.00

Koku opera

Anna Ķirse

LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte

Skatīt kartē

Bezmaksas

Sestdiena

8.

septembris

15.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

15.00 - 20.00

Terrain Vague

Džons Lovs

Dažādas vietas Pārdaugavā

Skatīt kartē

Bezmaksas

20.00

Noktirne

Krista Burāne, Endijs Fīlds

Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka

Skatīt kartē

20.00

MDLSX

Motus

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

22.00

Terrain Vague

Džons Lovs

Eduarda Smiļģa Teātra muzejs

Skatīt kartē

Bezmaksas

Svētdiena

9.

septembris

15.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

17.00

Liekā sekunde

Māra Gaņģe, Kate Krolle

Bijušais Preses nams

Skatīt kartē

20.00

Noktirne

Krista Burāne, Endijs Fīlds

Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka

Skatīt kartē

20.00

MDLSX

Motus

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

20.00

Darbnīca

Ēro Epners, Marts Kangro, Juhans Ulfsaks

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

Pirmdiena

10.

septembris

17.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

18.00

Liekā sekunde

Māra Gaņģe, Kate Krolle

Bijušais Preses nams

Skatīt kartē

18.00

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

Bezmaksas

19.00

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

Bezmaksas

19.00

Nezināmais nezināmais

Olivers Līss, Viesturs Meikšāns

Koncertzāle "Tu jau zini Kur"

Skatīt kartē

20.00

Darbnīca

Ēro Epners, Marts Kangro, Juhans Ulfsaks

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O

Skatīt kartē

Otrdiena

11.

septembris

17.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

18.00

Liekā sekunde

Māra Gaņģe, Kate Krolle

Bijušais Preses nams

Skatīt kartē

19.00

Nezināmais nezināmais

Olivers Līss, Viesturs Meikšāns

Koncertzāle "Tu jau zini Kur"

Skatīt kartē

Trešdiena

12.

septembris

17.00 - 20.00

Bijusī tekstilrūpnīca "Boļševička"

Skatīt kartē

Bezmaksas

19.00

Nezināmais nezināmais

Olivers Līss, Viesturs Meikšāns

Koncertzāle "Tu jau zini Kur"

Skatīt kartē